Výměna baterií, řemínků, kovových tahů, test vodotěsnosti, zkrácení kovových tahů na počkání, záruční i pozáruční servis.....
Neohodnoceno

Citizen NJ0151-88X

Citizen Elegant Tsuyosa Automatic

 

Skladem
Kód: NJ0151-88X
Značka: Citizen
8 600 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 5 let
Barva číselníku: Modrá
Barva řemínku/tahu: Stříbrná
Číselník: Ručičkový
Funkce: Čas, Datum
Materiál pouzdra: Ocel
Materiál řemínku/tahu: Ocel
Pohon: Mechanický, automatický nátah
Rezerva chodu: 45h
Sklo: Safírové
Strojek: Citizen 8210
Styl hodinek: Klasické
Tvar pouzdra: Kulaté
Typ: Řemínkové / Náramkové
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 40mm
Vodotěsnost: 50m (5 ATM)
Zapínání řemínku/tahu: Spona - překlápěcí s pojistkou
Modelové číslo: NJ0151-88X

Hodinky z kolekce Citizen Tsuyosa se vyznačují populárním designem s integrovaným náramkem, který byl tolik populární v 70. letech minulého století a dnes opět nabývá na oblíbenosti.

Průměr pouzdra z ušlechtilé nerezové oceli je 40 mm, což v kombinaci se zapuštěnou korunkou pro nastavování času na pozici 4. hodiny zaručuje komfortní nošení. Modrý číselník s aplikovanými luminiscenčními indexy je kryt safírovým sklíčkem s lupou nad aperturou data.

Pohon hodinek zajišťuje automatický strojek Citizen 8210 s 3 Hz frekvencí chodu a rezervou nátahu 40 hodin. Vodotěsnost hodinek je 5ATM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CITIZEN je největší výrobce hodinek na světě a jeho roční produkce se počítá ve stamilionech kusů. Hodinkové strojky používá řada výrobců zvučných jmen. CITIZEN jako první použil pro pohon hodinek ekologicky naprosto čisté zdroje – světlo, pohyb, teplo lidského těla – a těchto technologií se nadále drží.

Hodinky CITIZEN sází na tradici, kvalitu a inovaci. Vlajkovou lodí jsou modely se systémem pohonu Eco-Drive, který neustále technologicky vyvíjí a který nemá na konkurenčním trhu obdoby.

Jako inovační lídr ve světě slavil a dosud slaví úspěch také s kolekcí Stiletto. Nejtenčí hodinky na světě poháněné světlem nepotřebují výměnu baterie a jejich tloušťka se pohybuje okolo 4 mm!

Světové prvenství si také drží se stále nejpopulárnějšími hodinkami kolekce Radiocontrolled – první hodinky na světě řízené rádiovým signálem, které dokázaly v celokovovém pouzdru ukrýt anténní přijímač.